Ilgalaikiškumas

Comments are closed.

Kiek ilgalaikė yra ilgalaikė kosmetika?

Šios procedūros eigoje pigmento lašeliai yra implantuojami į dermos sluoksnį. Bet kas, kas yra palikta epiderminiame sluoksnyje nusilupa ir išnyksta. Pradinis lupimasis prasideda praėjus maždaug trim dienom po tatuiravimo. Mažos šalinamos odos dalelės lupasi kartu su spalva, kuria buvo nudažytas paviršinis sluoksnis. Priklausomai nuo daugelio veiksnių (tame tarpe – klientės amžiaus, jos sveikatos, odos būklės, gyvenimo būdo, ir priežiūros namuose gijimo proceso metu), galutinis rezultatas „nusistovi“ per 3-6 savaites.

Kaip seniai žinoma specialistams, spalvos ilgalaikiškumo laipsnis yra kiekvienai klientei individualus. Spalva gali išblukti dėl daugelio veiksnių – ilgai trunkančių saulės vonių, kitų UVA formų, žmogaus kūno chemijos ir to, kiek rūpinamasi išlaikyti sukurtą rezultatą. Bet koks procesas, kuris veikia dermos sluoksnį, toks kaip pilingas, gydomosios procedūros ir tam tikri vaistai, tokie kaip Acutane – taip pat gali neigiamai paveikti spalvos vientisumą.

Tačiau spalvos vientisumo laikotarpis neturi nieko bendro su bet kokios formos tatuiravimo ilgalaikiškumu. Spalva išvirkščiama į ląsteles, o tos ląstelės odoje išlieka ilgą laiką. Net pašalinus spalvą lazeriu, odoje išlieka pigmento molekulės. Spalva iš jų tik išblukinama. Taip nutinka ir taikant lazerinę intervenciją ir esant bet kokios formos UVA aplinkoje.

Jei ilgalaikis makiažas būtų pilnai apsaugotas nuo UV poveikio, jis išliktų pradinėje būklėje metų metus. Bet kitaip nei kūno tatuiruotės, kurias saugo drabužiai – veido oda yra nuolat veikiama saulės spindulių. Apskritai, kuo implantuota spalva šviesesnė, tuo daugiau galimybių, kad ją paveiks ultravioletiniai spinduliai. Kaip ir su plaukų spalva: kuo ji šviesesnė, tuo labiau ją blukina saulės spinduliai ir kitoks UV poveikis.

Šio proceso sparta priklauso nuo individualios kliento kūno chemijos ir gyvenimo būdo. Tamsiai rudos spalvos išblunka iki šviesiai rudų atspalvių, juoda – papilkėja. Visos spalvos tada „parodo“ pustonius, iš kurių jos sukurtos (pilkai rudos, raudonai rudos, auksinės rudos, violetiniai rudos). Kai klientė grįžta korekcijai po 1-10 metų, specialistė turi kompensuoti išblukimą, todėl spalvos korekcija yra sudėtingesnė nei pradinė procedūra.