Kas tai yra?

Comments are closed.

PERMANENTINIS MAKIAŽAS (mikropigmentacija)

Nuo senų laikų žinomas tatuiruočių menas dabar suteikia mums galimybę naudojant modernias technologijas atlikti saugų ir natūraliai atrodantį makiažą.

Permanentinis kosmetinis makiažas – tai yra procesas, kurio metu pigmentas yra įvedamas į odą, ilgam. Ši procedūra gali būti atliekama įvairiausiomis technologijomis, tačiau rezultatas visada bus gaunamas tas pats, atsparus vandeniui makiažas nesukels jums jokių rūpesčių ir jus visada atrodysite puikiai.

Ilgalaikė kosmetika sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Moterys suvokia, kad jos turi daugiau laisvo laiko ir patiria mažiau streso, jei joms nereikia kasdieną rūpintis makiažu.

Kaip ir bet kuri palyginti nauja sritis, yra daug nesutarimų dėl to, kaip jį geriau pavadinti. JAV tai vadinama ilgalaike kosmetika, ilgalaikiu makiažu, kosmetiniu tatuiravimu ir /arba mikropigmentacija (angl. – Make-up). Kitur pasaulyje tai dažnai vadinama pusiau ilgalaikiu makiažu. Nors dabar vis daugiau faktų žinoma apie šias procedūras, mitai ir toliau trikdo ir specialistus, ir klientus.

Mikropigmentacija yra didelio tikslumo reikalaujantis darbas, nes kiekvienas adatos dūris su pigmentu – tai negrįžtamas procesas. Pigmentui atsidūrus odoje jo nebegalima pašalinti.

Mikropigmentacijos metu į odą plonyte adata, judančia aukštyn-žemyn didžiuliu greičiu suleidžiamas specialus, nepavojingas sveikatai pigmentinis skystis. Pirmasis reikalavimas, kad mikropigmentacija būtų atlikta tiksliai – tai profesionalumas ir patikima aparatūra.