Stirnų g. 32, Vilnius

Permanentinis@gmail.com

Pirmadienis – Penktadienis: 10.00 – 17.00

Paslaugos

Permanentinis makiažas. Kas tai yra?

Nuo senų laikų žinomas tatuiruočių menas dabar suteikia mums galimybę naudojant modernias technologijas atlikti saugų ir natūraliai atrodantį makiažą.

Permanentinis kosmetinis makiažas – tai yra procesas, kurio metu pigmentas yra įvedamas į odą, ilgam. Ši procedūra gali būti atliekama įvairiausiomis technologijomis, tačiau rezultatas visada bus gaunamas tas pats, atsparus vandeniui makiažas nesukels jums jokių rūpesčių ir jus visada atrodysite puikiai.

Ilgalaikė kosmetika sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Moterys suvokia, kad jos turi daugiau laisvo laiko ir patiria mažiau streso, jei joms nereikia kasdieną rūpintis makiažu.

Kaip ir bet kuri palyginti nauja sritis, yra daug nesutarimų dėl to, kaip jį geriau pavadinti. JAV tai vadinama ilgalaike kosmetika, ilgalaikiu makiažu, kosmetiniu tatuiravimu ir /arba mikropigmentacija (angl. – Make-up). Kitur pasaulyje tai dažnai vadinama pusiau ilgalaikiu makiažu. Nors dabar vis daugiau faktų žinoma apie šias procedūras, mitai ir toliau trikdo ir specialistus, ir klientus.

Mikropigmentacija yra didelio tikslumo reikalaujantis darbas, nes kiekvienas adatos dūris su pigmentu – tai negrįžtamas procesas. Pigmentui atsidūrus odoje jo nebegalima pašalinti.

Mikropigmentacijos metu į odą plonyte adata, judančia aukštyn-žemyn didžiuliu greičiu suleidžiamas specialus, nepavojingas sveikatai pigmentinis skystis. Pirmasis reikalavimas, kad mikropigmentacija būtų atlikta tiksliai – tai profesionalumas ir patikima aparatūra.

Antakiai

Ploni ir (arba) nevienodai augantys antakių plaukeliai gali būti koreguojami mikropigmentacija taip, kad susiformuotų lygi ir graži antakių linija, kokią, pavyzdžiui, gali suformuoti tik visažistai. Antakių srityje esančius randelius taip pat galima paslėpti mikropigmentacijos būdu. Jeigu anksčiau jūs dažnai epiliuodavote antakius, todėl dabar jų beveik nėra, mikropigmentacija padės jums – jūsų bruožai taps ryškesni.

Akys

Vokai ir blakstienos išryškina akis. Atlikus mikropigmentaciją ir pritaikius įvairių spalvų derinius akys pradės žvilgėti ir spindėti, savaime suprantama – jos bus padažytos. Brėžiant akių kontūrą, pigmentavimas atliekamas tarp blakstienų plaukelių. Žvilgsnis išlieka natūralus ir aiškus. Tokiu būdu per didelės ar per mažos akys gali būti optiškai sumažinamos arba padidinamos bendro vaizdo atžvilgiu. Be to, Jūsų akys bus nuolat gražios ir nereikės nerimauti, kad ,,nubėgo” tradicinis makiažas.

Lūpos

Atliekant lūpų kontūro mikropigmentaciją, galima koreguoti lūpas, kad jos įgautų simetrišką vaizdą. Galite pasirinkti ne tik lūpų kontūro pigmentaciją Jūsų pasirinktą spalvą, bet ir mažiau krintantį į akis lūpų kontūrą, kuris suteiks ,,išplaukusiam” lūpų kontūrui gražią formą. Lūpų kontūras gali būti suformuotas ir su šešėlio efektu arba galima pigmentuoti net visas lūpas, todėl Jums nebereikės jų dažyti.

Šalinimas lazeriu

Tų, kurie pavargo nuo nekokybiško tatuažo ar tatuiruočių pasekmių, laukiame mega-efektyvioje neodinio lazerio procedūroje. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros, be jokiu odos pažeidimų ir skausmo!

  • Nepalieka randų
  • Be skausmo
  • Be kraujo

Spenelio aureoles modeliavimas

Nors tai nėra viena populiariausių procedūrų, vis dėl to paklausą turi. Moterys nori pakoreguoti aureolės spalvos intensyvumą, formą ir simetriškumą. Graži krutinė yra kiekvienos moters noras. Tad mikropigmentacija leidžia pakoreguoti jų išvaizdą. Ši procedūra taip pat labai praverčia, jei dėl ligos buvo pašalinta viena ar abi krūtys. Tuomet išpiešta aureolė suteikia estetiškesnį vaizdą, o moteris jaučia mažesnį kompleksą. Po krūtų šalinimo, mikropigmentacija gali būti atliekama praėjus bent pusei metų.

PAGRINDINIAI MIKROPIGMENTACIJOS PRIVALUMAI

Mikropigmentacija yra ypač patogi toms, kurios:

  • gyvena aktyvų gyvenimo būdą;
  • nešioja kontaktinius lešius;
  • turi regėjimo sutrikimų;
  • turi retus antakius;
  • plinka;
  • turi retas ar šviesias blakstienas;
  • turi sunkumų darant tradicinį makiažą;
  • turi randų;
  • yra alergiškos kosmetiniams produktams;
  • visada nori atrodyti geriausiai;

Iš pirmo žvilgsnio permanentinis makiažas yra tas pats, kas ir tatuiravimas. Iš tiesų, abiem atvejais į odą suleidžiamas pigmentas ir abiem atvejais siekiama papuošti kūną. Vis dėlto tarp tatuiravimo ir mikropigmentacijos yra keletas esminių skirtumų.

Skirtumai yra šie:

Siekiamas rezultatas:
Kiekviena šiuolaikinė moteris nori bet kuriuo paros metu atrodyti nepriekaištingai. Paprastas tradicinis makiažas negali to užtikrinti. Be estetinio tikslo mikropigmentacija yra siekiama ir pataisyti tam tikrus veido bruožus. Kai dėl kokios nors priežasties pradeda slinkti plaukai ir antakiai vietomis arba visiškai išplinka, permanentinis makiažas tampa puikia išeitimi. Naujai nupiešti antakiai atrodo natūraliai, yra reikiamos spalvos ir formos. Galiausiai permanentinis makiažas suteikia galimybę veidui tapti iškalbingesniam, nupiešiant nedideles akcentines linijas, kaip tai daro profesionalūs visažistai. Taip lūpos dėl rafinuotos permanentinio makiažo linijos tampa pilnesnės. Tatuiravimo tikslas yra papuošti kūną – čia turime reikalą su individualios išraiškos formą. Permanentinis makiažas paprastai apsiriboja veido sritimi, o tatuiruotės yra daromos bet kokioje kūno vietoje.

Pigmento suleidimo būdas:

Darant tatuiruotę, adata dažniausiai stovi visiškai tiesiai odos paviršiaus atžvilgiu. Taip adata greičiausiai ir susidurdama su mažiausiu pasipriešinimu sminga į gilesnius odos sluoksnius. Pigmentas kaupiasi apatiniame odos sluoksnyje. Kai pigmentas įsitvirtina, jam neleidžia blukti toje odos vietoje esančios riebalų ląstelės. Darant permanentinį makiažą, pigmentas įsitvirtina viršutiniame dermos sluoksnyje ir epidermio audinyje ties plaukų folikulais. Darant permanentinį makiažą, adata dažniausiai yra pakreipta 45 laipsnių kampu, dėl to pigmentas negali patekti į gilesnius odos sluoksnius.